IAI-Shop.com
NAJLEPSZE SKLEPY INTERNETOWE

Sklepy internetowe zaprojektowane tak, aby skutecznie sprzedawać

Aktywnie współpracujemy z firmą IAI-Shop, więc jeśli masz pomysł na sklep internetowy, możemy Ci w tym pomóc. Kliknij w poniższy link aby dowiedzieć się więcej.

Usługi XPROM dla klientów IAI-Shop.com

Dla obecnych oraz przyszłych klientów przygotowaliśmy specjalny wachlarz usług które mogą stanowić uzupełnienie oferty IAI-Shop.com.

Oferujemy między innymi:

  • Wdrażanie zmian graficznych w maskach standard
  • Tworzenie dodatków HTML, JS, Toplayerów i widgetów
  • Konsultacje i wsparcie w obsłudze panelu sklepowego
  • Szkolenia z obsługi panelu
  • Projektowanie procesów sprzedażowych oraz logistycznych
  • Wdrażanie synchronizacji z systemami zewnętrznymi
  • Pozycjonowanie oraz reklamę płatną
  • Konsultacje marketingowe e-commerce

Oraz inne usługi - zachęcamy do kontaktu

Dlaczego promujemy usługi IAI? Przekonaj się w ciągu minuty.

IAI-SHOP.COM TO ROZWIĄZANIE DLA PROFESJONALISTÓW

IAI-SHOP pozwala sprawnie obsługiwać i kontrolować nawet kilka tysięcy zamówień dziennie. Nie jest to rozwiązanie dedykowane dla sprzedawców-hobbystów. Dla porównania, wiele konkurencyjnych systemów z trudem radzi sobie z kontrolą choćby kilkuset zamówień miesięcznie, IAI-SHOP bez problemu radzi sobie z tysiącami. 

SAAS TO FILOZOFIA NASZEJ USŁUGI OD PONAD 17 LAT

Dla nas SaaS to nie dodatek do sprzedaży skryptu. Filozofia SaaS przekłada się na stabilne i bezpieczne działanie sklepu każdego naszego Klienta i tym samym jego zadowolenie w długim okresie. To myślenie od początku do końca o potrzebach Klienta, który płaci na początek niewiele, ale chce zostać z nami na lata.

NIEOGRANICZONE WSPARCIE TECHNICZNE

W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych systemów, w IAI otrzymujesz wsparcie techniczne świadczone przez liczny zespół dobrze opłacanych profesjonalistów. Dzięki temu nasi Klienci wykorzystują IAI-Shop.com w optymalny sposób. 

NOWOCZESNY, WSZECHSTRONNY SILNIK SKLEPU INTERNETOWEGO

IAI-Shop oferuje nowoczesny, wszechstronny silnik tylko w jednej, spójnej wersji, nad którą ma pełną kontrolę. Każdy element systemu doskonale pasuje do innego. Dzięki temu szybko i efektywnie wdrażane są nowe funkcje, a następnie udostępniane wszystkim klientom. Klienci IAI otrzymują szybciej, taniej i lepiej wsparcie techniczne do każdej z funkcji, dzięki idealnej znajomości systemu przez dział wsparcia.

TO CO NAS ODRÓŻNIA TO WŁASNY, PROFESJONALNY DZIAŁ WEBMASTERÓW

który obsługuje naszych Klientów i realizuje ich wizje. Pozwala to szybko i efektywnie uruchomić stronę odpowiadającą wymaganiom Klienta, jednocześnie oferując najwyższą jakość. Obsługujemy kompleksowo, nie ograniczając się jedynie do podmiany logo w szablonie. Najlepsi artyści, webmasterzy, konsultanci, programiści i administratorzy którzy realizują nawet 1000 unikalnych wdrożeń rocznie - są do dyspozycji naszych Klientów przez cały okres współpracy.

Duży, etatowy zespół pozwala nam zrealizować każde zamówienie. Ponieważ robimy tak dużo wdrożeń, mamy także narzędzia importu danych pozwalające wykonać ten proces szybko, bezpiecznie i efektywnie.

ISTNIEJE PONAD 17 LAT

IAI udowodniło, że zarówno jako mała spółka, jak i obecnie spółka giełdowa, Klientom zapewnia stabilność i pewność działania na lata, regularnie podnosząc jakość obsługi i dynamicznie się rozwijając. Mimo długiego czasu istnienia, jest liderem technologicznym, wprowadzającym największą ilość nowych funkcji. To zmusza IAI do patrzenia na rynek w bardzo długim horyzoncie, moderując go i współtworząc. 

Jako bliski współpracownik firmy IAI-Shop jesteśmy w stanie zagwarantować Ci szybkie wsparcie techniczne oraz atrakcyjną cenę na nasze usługi.

Podpisz umowę z IAI-Shop.com korzystając z naszego linka afiliacyjnego lub składając zamówienie bezpośrednio na nasz adres mailowy. Uzyskasz bonus od XPROM.PL w postaci pakietu 10 godzin roboczych naszego personelu, który pomoże w konfiguracji początkowej sklepu oraz zmodyfikuje dla Ciebie maskę standard.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem IAI-SHOP.COM

Kliknij aby dowiedzieć się więcej o zasadach partnerstwa

Skontaktuj się z nami

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

(nieobowiązkowe)

(nieobowiązkowe)